fbpx

Programy ERP i CRM

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne w zakresie programów ERP oraz programów CRM. Zaopatrujemy Państwa w rozbudowane systemy, które skutecznie wspierają działania przedsiębiorstw w całym obszarze związanym z organizacją pracy oraz obsługą Klienta – począwszy od pierwszego kontaktu, aż po dokonanie sprzedaży i dalszą obsługę posprzedażową czy serwisową. Udostępniamy wszelkie niezbędne narzędzia elektroniczne, dzięki którym kontrolowanie budżetu, tworzenie analiz i raportów nie nastręcza żadnych trudności, znacząco usprawniając codzienną pracę przedsiębiorstwa. Nie obawiamy się żadnego wyzwania. Przyjmujemy zlecenia na usługi informatyczne typu tworzenie indywidualnych programów ERP i CRM, dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy oraz wymogów branży.

Nie obawiamy się żadnego wyzwania. Przyjmujemy zlecenia na usługi informatyczne typu tworzenie indywidualnych programów ERP i CRM, dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy oraz wymogów branży. Zapewniamy rozwiązania umożliwiające proste przetwarzanie dużej ilości danych dotyczących towarów, klientów, rozliczeń itd. W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu.

Programy ERP

Wdrażamy profesjonalne systemy ERP, które odpowiadają za planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Program ERP zapewni integrację wszystkich działów w firmie, tworząc jedną wspólną bazę danych dla jednego systemu. Zapewniamy rozwiązania umożliwiające proste przetwarzanie dużej ilości danych dotyczących towarów, klientów, rozliczeń itd. Nasze programy ERP zapewniają szybką i bezkonfliktową pracę w czasie rzeczywistym, bezpieczeństwo przetwarzanych danych i proste zarządzanie poszczególnymi użytkownikami. Każdy użytkownik systemu ERP może posiadać różne poziomy dostępu w zależności od pełnionej w firmie funkcji.

Programy CRM

Odpowiednio zaprojektowany system CRM pozwoli na skuteczne zarządzanie relacjami klient-firma, w sposób spełniający wymogi danej organizacji. Zajmujemy się wdrażaniem programów CRM, które uwzględniają indywidualne potrzeby firm i gwarantują kompleksową obsługę klienta. Oferujemy podstawowe oprogramowanie CRM, a także systemy specjalizowane, doskonałe na dużych firm, które nieustannie się rozwijają i wymagają dużego zaplecza branżowego w postaci internetowych programów CRM. W ofercie posiadamy systemy CRM do obsługi na komputerach stacjonarnych podpiętych do sieci wewnętrznej firmy, jak również mobilne programy CRM, przystosowane do działania na telefonach komórkowych i tabletach.