Kariera w branży IT

Marzy Ci się praca w branży IT? Nasza firma informatyczna to doskonałe miejsce na rozpoczęcie kariery oraz kontynuowanie wytyczonej ścieżki zawodowej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista IT/ HELPDESK

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa informatyczna Klientów, zdalnie i z dojazdem do siedziby Klienta,
  • obsługa awarii użytkowników, elementów sieci, serwerów,
  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania,
  • zarządzanie kontami.

WYMAGANIA:

  • staranność, sumienność, punktualność,
  • umiejętność administrowania systemami Windows,
  • podstawowa znajomość usług sieciowych,
  • podstawowa znajomość systemów serwerowych Windows,
  • wiedza na temat budowy i konfiguracji sprzętu biurowego,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • mile widziana podstawowa znajomość CMS Joomla!

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.